Nábřeží řemeslníků

Program Nábřeží řemeslníků 2022

Nábřeží řemeslníků bude letos dvoudenní!

Již v pátek odpoledne na tradičním místě, tedy v parku u Gočárových škol na nábřeží J.K.Tyla, rozloží svoji pec mistr sklář a vy můžete být u toho.

Připravili jsme totiž pro vás dva sklářské workshopy, nebo chcete-li kurzy, kdy se během hodiny a půl dozvíte fascinující příběh skla, uvidíte mistra skláře v akci a 10 z vás si vlastnoručně vyrobí skleněné dílko, které si pak bude moci odnést domů.

Začínáme v 16:00 a v 18:00 hodin a vzhledem k omezené kapacitě si své vstupenky zajistěte o nejdřív v předprodeji

Předprodej akce

V sobotu od 9:00 se můžete těšit na oblíbenou slavnost řemesel, na které si jako vždy můžete vyzkoušet svoji dovednost v mnoha tvůrčích dílnách a získat tak i ocenění List tovaryše. Obdivovat můžete umění téměř stovky řemeslníků, kteří se na nábřeží sjedou a jistě neodoláte si některý z jejich výrobků zakoupit.

O vaši pohodu se postará i bohatý doprovodný program a spousta druhů občerstvení. Program poběží až do 22:00 hodin, večer je totiž pro vás připravená tančírna.

Zlatým hřebem letošního ročníku je vyhlášení Krále/Královny rukodělců. Z mnoha desítek skvělých řemeslníků bylo na cenu nominováno pět osobností, kteří tradiční rukodělné umění povýšili na novou úroveň a své umění zároveň předávají dále. Jsou tak zosobněním myšlenky spojení tradice se současností, kterou představuje celé Nábřeží řemeslníků.

Vstup na akci je zdarma.

Hrací karta do soutěže o List tovaryše stojí 30,- Kč.

Datum

20 - 21 Kvě 2022
Expired!

Čas

9:00 - 22:00

Cena

dle zvoleného programu

Umístění

Tylovo nábřeží
Tylovo nábřeží
Kategorie

Organizátor

Dobré divadlo
Telefon
777 637 888
Email
info@dobredivadlo.cz