Prohlídky

Pořádáme komentované prohlídky měst, které v sobě spojují divadelní hravost a nenucené vzdělávání. Procházky jsou proložené přestávkami s ochutnávnou místních specialit.

Hradcem Králové Vás provede sám jeho nejslavnější architekt Josef Gočár. Užijete si dobovou eleganci, prohlédnete si architekturu významných budov a dozvíte se zákulisní informace z dob, kdy město vznikalo.

Litomyšl prozkoumáte spolu s proslulým rytířem Toulovcem. Zavede vás do tajuplných uliček, na vysoké střechy i do hlubokých sklepení. U toho bude vyprávět staré legendy i příběhy známých osobností.

Mrkněte do našeho programu pro nejbližší termíny.

Program pro školy

Můžete za námi vyrazit s celou svou třídou. Připravíme pro Vás hravý program, který dětem pomůže uchovat si v paměti příběhy, o kterých učíte v dějepise, českém jazyku, výtvarné, hudební a občanské výchově. Průvodce otázkami motivuje k diskuzi a podněcuje vyjadřování vlastních názorů.

Ozvěte se nám a spolu probereme možnosti.

Víkendové balíčky

Vedle standardních prohlídek nabízíme také víkendové balíčky, které sestavíme podle Vašeho přání. Ke speciální prohlídce Vám můžeme zajistit luxusní ubytování, skvělé jídlo a uvolňující masáž, která se po prochozeném dni bude jistě hodit.

Užijte si město dosyta. Stačí se nám ozvat a popovídáme si o tom, co pro Vás můžeme udělat.