Program

Koncert: RACI V HRADCI
V programu, speciálně komponovaném pro hradecké publikum, vystoupí kytarista Štěpán Rak, společně se syny Janem Matějem Rakem a Štěpánem Rakem mladším. Jde o unikátní večer, v němž hradecké diváky, nad rámec hudby, zavede poutavé vyprávění s projekcí do světa pravěkých moří a jejich predátorů. Štěpán Rak je známým skladatelem, kytarovým virtuózem a naším prvním profesorem hry na kytaru.Posluchači budou mít možnost vychutnat si unikátní zvuk kytary z mramoru, stejně tak je okouzlí i podmanivý tón autentické kytary z roku 1830, přičemž oba zmíněné nástroje zazní také společně.
Více informací
24. 2. 2023
19:00
Městská hudební síň
400 Kč / 600 Kč
Koupit
Pohádka: POŠŤÁCKÁ POHÁDKA
Už jste někdy byli v noci na staré poště? A víte, co se stane, když zapomenete na dopis napsat adresu? V klasické pohádce na motivy příběhu Karla Čapka se podíváte za pošťákem Kolbabou a jeho malými pomocníky pošťáckými skřítky. Společně se vydáte na putování českou zemí, abyste doručili dopis bez adresy.
Více informací
26. 2. 2023
16:00
Restaurace La Terraza v Městských lázních, Hradec Králové
100 Kč / 95 Kč
Koupit
Nábřeží řemeslníků 2023
Přijďte si i letos užít městskou slavnost Nábřeží řemeslníků! Letos na Tylovo nábřeží v Hradci Králové dorazí na 80 nejrůznějších řemeslníků. Kochejte se jejich šikovností a sami si vyzkoušejte, kolik to dá práce. Čeká na vás spousta krásných rukodělných výrobků a tvořivých dílen nejen pro děti.  Krom řemesel se můžete těšit také na loutkové divadlo, kapelu nebo projížďu po Labi. Zapojte se do soutěže, získejte tovaryšský list a vyhrajte krásné řemeslné ceny v tombole. Pro aktuální informace sledujte facebookovou stránku Nábřeží řemeslníků.
Více informací
13. 5. 2023
9:00
Tylovo nábřeží, Hradec Králové
Zdarma