Architekt Gočár provází NOČNÍM HRADCEM - Dobré divadlo
Koupit

Architekt Gočár provází NOČNÍM HRADCEM

Baví vás česká historie? Zajímáte se o krásné umění? Oslovuje vás výjimečná architektura? Nebo se prostě jen chce dozvědět více o Hradci Králové? Pak jsou naše komentované prohlídky plné nevšedních zážitků přesně pro vás! Průvodcem vám bude věhlasný architekt Gočár, který se podílel na rozvoji našeho krásného města v době první republiky. S ním pohlédnete na město očima stavitele a zavítáte do místa, kam vás letáčky z infocentra nezavedou.

~~~

Začátek prohlídky je v 19:00 před hospodou Na Hradě. Během noční prohlídky Hradcem Králové se vydáte do romantických zákoutí, navštívíte historickou Šatlavu a nakonec prozkoumáte kobky odsouzenců.

Prohlídka končí v 21:00. Poté je možné s panem Gočárem pokračovat za ochutnávkou místního piva. Program se může změnit podle přání skupiny i neočekávaných událostí.

~~~

Termíny prohlídek 2024:

9. března ~ 13. dubna ~ 11. května 8. června ~ 13. červenec 10. srpna ~ 14. září ~ 12. října ~ 9. listopadu ~ 14. prosince

~~~

❗ PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE PRŮVODCI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888 

Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 12 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Součástí jsou přestávky na osvěžení. V ceně jsou zahrnuty veškeré vstupy. Změna programu vyhrazena.

~~~

Projekt podpořil Královéhradecký kraj a Česká komora architektů.