!prodej ukončen! SVÁTEK ARCHITEKTURY ~ komentovaná prohlídka Litomyšle - Dobré divadlo
Koupit

!prodej ukončen! SVÁTEK ARCHITEKTURY ~ komentovaná prohlídka Litomyšle

📐 Přijďte oslavit “SVÁTEK ARCHITEKTURY” do Litomyšle v pátek 29. září!  

Tentokrát rytíř Toulovec ⚔️ předá průvodcovské žezlo architektu Gočárovi 🎩, který vás provede po nejkrásnějších stavbách litomyšlské moderní architektury. Rozjímat budete v klášterních zahradách 🌳 v obklopení soch Olbrama Zoubka. Nahlédnete do unikátního skleněného kostela ⛪ a bazénu, co připomíná rozbouřenou hladinu oceánu 🌊. Projdete se fungl novým nadchodem s vyhlídkou na Smetanovo náměstí. Na zámeckém návrší uvidíte nejen zámek UNESCO 🏰, ale také nově opravené přilehlé budovy. O kousek dále budete obdivovat moderní přístavbu barokní piaristické koleje, ve které sídlí univerzitní knihovna 📚.  

~~~ 

Sraz je v 10:00 Klášterních zahradách. Prohlídka končí ve 14:00. Poté můžete s architektem Gočárem pokračovat do vyhlášené krčmy na oběd. 

~~~ 

PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE PRŮVODCI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888  

Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 12 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Součástí jsou přestávky na osvěžení. V ceně jsou zahrnuty veškeré vstupy. Změna programu vyhrazena. 

s rytířem Toulovcem pokračovat do vyhlášené krčmy na oběd. 

~~~ 

❗ PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE PRŮVODCI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888  

Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 6 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Součástí jsou přestávky na osvěžení. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů. Změna programu vyhrazena.