HRADCEM KRÁLOVÉ s architektem Gočárem ~ DÁMSKÁ JÍZDA - Dobré divadlo
Koupit

HRADCEM KRÁLOVÉ s architektem Gočárem ~ DÁMSKÁ JÍZDA

👣 V Hradci Králové pořádáme komentované prohlídky města s průvodcem v kostýmu věhlasného architekta Gočára. Užijte si spojení divadelní hravosti a neformálního vzdělávání. Zakupte si vstupenku v předprodeji. 

👧 👩 👵 Slečny i paní, přijměte pozvání na nezapomenutelnou DÁMSKOU JÍZDU v nádherném Hradci Králové! Vaším průvodcem bude šarmantní architekt Gočár, který vás provede městem v kabátu se svítícími kapsami, připravený zpříjemnit vám večer příběhem o tom, jak se barokní pevnost za pouhých 30 let proměnila v Salón republiky. Podíváte se na 🎄 adventní město z Bílé věže, sejdete do gotického sklepení 👻, nahlédnete do kobek odsouzenců v bývalé šatlavě, projdete se osvětlenou fortnou a po jižních terasách 🌹. Korzování městem můžete zakončit slavnostním přípitkem a večeří 🍷🍽️. 

Sraz je v 16:00 u Bílé věže na Velkém náměstí. Prohlídka tentokrát končí v 20:00. Poté je možné s panem Gočárem pokračovat za ochutnávkou místního piva. 

~~~ 

PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE PRŮVODCI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888  

Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 12 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Součástí jsou přestávky na osvěžení. V ceně jsou zahrnuty veškeré vstupy. Změna programu vyhrazena. 

Akci podpořilo město Hradec Králové a Královéhradecký kraj.