ZRUŠENO! Loutková pohádka - O DRAKOVI A PRINCEZNĚ - Dobré divadlo
Koupit

ZRUŠENO! Loutková pohádka – O DRAKOVI A PRINCEZNĚ

🌞 V neděli 9. července v 16:00 poprvé hrajeme v kempu Stříbrný rybník 🏕️. Je tam totiž fungl nová Klubovna s jevištěm a barem! Dětem přijede dvě loutkové pohádky zahrát svérázný Ruda Hancvencl.

🌲 Užijte si celý den v přírodě. Můžete zdarma dovádět ve vodě 🏊, pobavíte se s dětmi u pohádky 🧸 a odpočinete si s něčím dobrým na zub 🍨🍷🍺☕️🍰🍓🍉. Vezměte s sebou také své přátele, které jste dlouho neviděli!

V pohádce Malý, hubený a jednooký se princezna 👸 rozhodne, že čekání na rytíře na bílém koni už bylo dost, a tak vezme osud do vlastních rukou. Na cestě za hledáním ženicha potká spoustu zestárlých bytostí, které s věkem ztratily své kouzelné schopnosti. Dokáže jí pomoct drak 🐉, který už ztratil všechny zuby a dochází mu ohnivý dech 🔥?

Ve veselém příběhu O zvířátkách se odvážný pejsek s kočičkou 🐶 🐱 postaví hrozivé armádě mloků 🦎, která pochoduje na jejich farmu. Držte zvířátkům pěsti, aby se jim podařilo nad proradnými obojživelníky vyzrát!

~~~

Představení je vhodné pro děti od 6 let.

Vstupné na pohádku je 100 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě. Vstupenky lze předem zakoupit na recepci kempu nebo přes vstupenkový portál SMS Ticket.

Cena vstupenky je jednotná. Vstupenky jsou bez místenky. Diváci s předkoupenou vstupenkou budou usazeni přednostně. Pokud nebudete mít vstupenku z předprodeje, nemusí na vás zbýt místo v sále!

~~~

Partnerem pořadu je kemp Stříbrný rybník a Městské lesy Hradec Králové.

Akci podpořil Královéhradecký kraj.

Dobré divadlo promění váš všední den ve sváteční.“