MEDVĚD HLEDÁ NEVĚSTU ~ loutková pohádka divadla Na Háčku - Dobré divadlo
Koupit

MEDVĚD HLEDÁ NEVĚSTU ~ loutková pohádka divadla Na Háčku

😃 V neděli 17. března v 16:00 se v příjemném salónku hotelu U Královny Elišky můžeme těšit na pohádku Jarní medvědiny🐻, kterou nám přiveze Divadlo Na háčku Praha.

Co si má počít medvěd, když je mu po dlouhém zimním spánku samotnému najednou nějak smutno na světě😥 a chtěl by se stát konečně medvědím tátou? Kde se vlastně berou taková medvíďata🐻❤? Poradí někdo?

Představení, doprovázené autorskou instrumentální hudbou, je interaktivní a děti si na konci vyzkouší život zvířátek v lese. Právě pro zapojení dětí přímo do děje představení, mají za sebou Jarní medvědiny spoustu úspěšných repríz a pokaždé jsou originální. Na prestižním festivale Loutkářská Chrudim patřilo k nejlepším a je velice oblíbené ve školkách, školách i mateřských centrech.

Na dobrou kávu, zákusek, nebo džusík vás během představení láká hotel U Královny Elišky. 🍨🍰☕

~~~

Představení je vhodné pro děti od 3 let.

Vstupné na pohádku je 100 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě. Vstupenky lze koupit předem přes vstupenkový portál sms ticket.

Cena vstupenky je jednotná. Vstupenky jsou bez místenky. Diváci s předkoupenou vstupenkou budou usazeni přednostně. Pokud nebudete mít vstupenku z předprodeje, nemusí na vás zbýt místo v sále!

~~~

Partnerem pořadu je hotel U Královny Elišky.

Akci podpořil Královéhradecký kraj.

Dobré divadlo promění váš všední den ve sváteční.“