Nábřeží řemeslníků 2023 - Dobré divadlo

Nábřeží řemeslníků 2023

Přijďte si i letos užít městskou slavnost Nábřeží řemeslníků! V sobotu 13. května 2023 na Tylovo nábřeží v Hradci Králové dorazí na 80 nejrůznějších řemeslníků. Kochejte se jejich šikovností a sami si vyzkoušejte, kolik to dá práce. Čeká na vás spousta krásných rukodělných výrobků a tvořivých dílen nejen pro děti.  Krom řemesel se můžete těšit také na loutkové divadlo nebo projížďu po Labi. Zapojte se do soutěže, získejte tovaryšský list a vyhrajte krásné řemeslné ceny v tombole.

Vstup na akci je zcela ZDARMA.

Chcete přijet se svým stánkem?

Pošlete nám popis a fotky svých výrobků na slezakova@dobredivadlo.cz. Pokud Vás na letošní trh vyberem, pošleme Vám do konce února přihlášku.

Proč byste se svým stánkem přijet měli?

Nevybíráme vstupné, a proto k nám proudí každoročně na 5 tisíc návštěvníků. Akcí provádí zkušený moderátor, k který k Vašemu stánku zvědavce aktivně láká. Stánkaři standardně hradí poplatek z místa (od 600 Kč). Pokud však budete předvádět řemeslo nebo povedete zajímavou tvůrčí dílnu, po akci Vám poplatek vrátíme v plné výši. Můžeme se dokonce individuálně domluvit na honoráři. V blízkém okolí trhu pro vás zajistíme parkovací místa a přímo v areálu toalety s umývárnou a cisternu s vodou.

Těšíme se na vás!

Pro aktuální informace sledujte facebookovou stránku Nábřeží řemeslníků.