!prodej ukončen! PO KRVAVÝCH STOPÁCH ~ komentovaná prohlídka Litomyšle - Dobré divadlo
Koupit

!prodej ukončen! PO KRVAVÝCH STOPÁCH ~ komentovaná prohlídka Litomyšle

👣 V Litomyšli pořádáme komentované prohlídky města s průvodcem v kostýmu proslulého rytíře Toulovce. Užijte si spojení divadelní hravosti a neformálního vzdělávání. Zakupte si vstupenku v předprodeji. 

🩸 Tématem prohlídky ve čtvrtek 28. září je tentokrát „PO KRVAVÝCH STOPÁCH“.  Rytíř s kuší na rameni vás zavede do tajemných uliček a zákoutí města, kde se bude před vašima očima odvíjet příběh Josefa Váchala, záhadného malíře a velikého mystika 👻. Projdete krvavou uličkou 🧛 a uslyšíte strašidelné historky, při kterých vám po zádech bude běhat mráz ❄️.  

Těšte se také na setkání s ostatními významnými osobnostmi 🧔👵. Budete obdivovat umění ve veřejném prostoru 🖼️ a skvostnou litomyšlskou architekturu od středověku po současnost 🏰. V kostele uslyšíte staroslověnštinu a prastarý hudební nástroj zvaný brumle 🎵. A na závěr si zastřílíte z rytířovy kuše 🏹. 

~~~ 

Sraz je v 10:00 v Klášterních zahradách. Prohlídka končí ve 14:00. Poté můžete s rytířem Toulovcem pokračovat do vyhlášené krčmy na oběd. 

~~~ 

❗ PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE PRŮVODCI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888  

Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 6 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Součástí jsou přestávky na osvěžení. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů. Změna programu vyhrazena.