!prodej ukončen! POSTAV SI SVÉ MĚSTO ~ kreativní workshop - Dobré divadlo

!prodej ukončen! POSTAV SI SVÉ MĚSTO ~ kreativní workshop

🏙️ Přijďte si postavit svůj vlastní Hradec Králové s věhlasným architektem Gočárem 🎩! Připravili jsme pro vás zábavnou hru, ve které se budete moct kreativně vyřádit a odpočinout si od starostí všedního dne. 

Společně rozbalíme velikou mapu města 🗺️ a budeme řešit jeho rozvoj tak, jak tomu bylo ve skutečnosti roku 1880 po zbourání barokní vojenské pevnosti 🧱. Od pana Gočára dostanete úkoly a z dřevěných kostek budete stavět budovy a vyplňovat jimi prostor mezi historickými cestami a řekami.  

Pojďme se zamyslet nad potřebami nás i našich spoluobčanů. Budeme fantazírovat o tom, jaký by Hradec mohl být, a postavíme si město našich snů, město budoucnosti 🔮. Vyražte s celou rodinou 👨‍👩‍👧‍ nebo pozvěte své přátelé a užijte si nevšední odpolední zážitek. 

~~~ 

Hra začíná v 16:00 v budově Gymnázia J. K. Tyla na Tylově nábřeží. Součástí programu bude také výklad lektora a prohlídka interiéru školy včetně vyhlídky ze střechy 

Rozloučíme se v 18:00. Poté můžete s pane Gočárem pokračovat do Pivovarských domů na Velkém náměstí, kde Dobré divadlo pořádá 🎭 divadelní komedii s besedou o požáru Národního divadla 🔥. 

~~~ 

PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE LEKTOROVI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888  

Cena vstupenky v předprodeji 200 Kč, na místě 300 Kč. Kapacita max. 20 osob. 

Projekt byl podpořen Českou komorou architektů, městem Hradec Králové a Královéhradeckým krajem. 

~~~ 

👣 V Hradci Králové pořádáme komentované prohlídky města s průvodcem v kostýmu věhlasného architekta Gočára. Užijte si spojení divadelní hravosti a neformálního vzdělávání. Termíny a podrobnosti k prohlídkám najdete na 🌐 webu Dobrého divadla.