POŽÁR NÁRODNÍHO DIVADLA ~ divadlo a beseda - Dobré divadlo
Koupit

POŽÁR NÁRODNÍHO DIVADLA ~ divadlo a beseda

🔥 V gotických sklepích pivovaru Klenot vypukne požár! Přijďte s námi hasit Národní divadlo 🎭 i žízeň 🍺 v úterý 12. září od 19:00. Divadelní komedii, která uspěla na letošním festivale Jiráskův Hronov, přijede zahrát Tomáš Hájek, novodobý obrozenec a starosta obce Poniklá.  

😜 Humorné představení s nadsázkou ukazuje důležitou událost v našich dějinách a potvrzuje, že Národní divadlo a kultura obecně je u nás stále aktuální téma. Pan Hájek perfektně využívá práci s meotarem 📽️ a skvěle propojuje loutkoherectví, stínové divadlo a činohru.  

Délka divadla je asi 25 minut, po kterých vás čeká zajímavá beseda 🗪 na téma Národní divadlo a jeho význam pro naši kulturu s vedoucí archivu ND Josefinou Panenkovou. Pro ty, kteří s námi budou chtít ve sklepích ještě pobýt, bude připravena ochutnávka místních piv 🍻 s mistrem sládkem (ochutnávka není v ceně pořadu).  

Nechte se unést atmosférou historie, humoru a zlatavého moku. Přijďte s rodinou, přáteli nebo sami 👫. U nás se bude bavit každý 😉. 

~~~ 

Vstupné je 200 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě. Vstupenky lze předem zakoupit přes vstupenkový portál SMS Ticket 

Cena vstupenky je jednotná. Vstupenky jsou bez místenky. Diváci s předkoupenou vstupenkou budou usazeni přednostně. Pokud nebudete mít vstupenku z předprodeje, nemusí na vás zbýt místo v sále! 

~~~ 

Akci podpořil Královéhradecký kraj. 

Dobré divadlo promění váš všední den ve sváteční.“