PO KRVAVÝCH STOPÁCH ~ komentovaná prohlídka Litomyšle - Dobré divadlo

PO KRVAVÝCH STOPÁCH ~ komentovaná prohlídka Litomyšle

Prohlídku Litomyšle z organizačních důvodů rušíme. Pokud jste se na ni těšili, můžete si vybrat některý z dalších termínů. Nejbližší prohlídku plánujeme na 29. září 2023 😉

👣 V Litomyšli pořádáme komentované prohlídky města s průvodcem v kostýmu proslulého rytíře Toulovce. Užijte si spojení divadelní hravosti a neformálního vzdělávání. Zakupte si vstupenku v předprodeji. 

🌙 V sobotu 2. září 2023 zažijte speciální noční dobrodružství v srdci historického města Litomyšl! Tématem této nezapomenutelné prohlídky je „PO KRVAVÝCH STOPÁCH🩸Rytíř s loučí v ruce 🔥 vás zavede do tajemných uliček a zákoutí města, kde se bude před vašima očima odvíjet příběh Josefa Váchala, záhadného malíře a velikého mystika 👻. Projdete krvavou uličkou 🧛 a uslyšíte strašidelné historky, při kterých vám po zádech bude běhat mráz ❄️ 

~~~ 

Sraz je ve 20:00 v Klášterních zahradách. Prohlídka končí ve 24:00. Poté můžete s rytířem Toulovcem pokračovat do vyhlášené krčmy. 

~~~ 

PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY VOLEJTE PRŮVODCI PRO DALŠÍ INFORMACE NA ČÍSLO 777 637 888  

Prohlídky jsou vhodné pro osoby starší 6 let. Lidem s omezenou hybností a rodičům s kočárky účast nedoporučujeme. Součástí jsou přestávky na osvěžení. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů. Změna programu vyhrazena.