VYPRÁVĚNÍ ŠTĚPÁNA RAKA ~ historky z věznice a cest kolem světa - Dobré divadlo
Koupit

VYPRÁVĚNÍ ŠTĚPÁNA RAKA ~ historky z věznice a cest kolem světa

Zveme vás na besedu s kytarovým virtuosem Štěpánem Rakemúterý 9. ledna 2024 od 19:00 do gotického sklepení hotelu U Královny Elišky v Hradci Králové. Umělec bude vyprávět historky o svých cestách kolem světa a zázracích, které zažil.

Těšte se na kytaristovo vyprávění o tom, jak zavítal mezi australské kanibaly a na didgerdoo ho doprovázel místní náčelník. Uslyšíte také příběh, ve kterém hudbou vyléčil němou holčičku, nebo příhodu, kdy se ve Florencii setkal tváří v tvář s Komenským. Štěpán zavzpomíná také na emotivní zážitky z koncertů ve Valdické věznici. Ukolébavkou tenkrát rozplakal ruského vraha, který se s ním loučil slovy: „Kdyby mi takhle můj tatínek hrál, tak bych býval nevraždil.“

O den později, ve středu 10. ledna 2024 od 19:00 vystoupí profesor Rak v Městské hudební síni. Na koncertě zazní pořad Vivat Comenius a svita Znovu.

~~~

PROSÍME PŘIJĎTE NA MÍSTO NEJPOZDĚJI 30 MINUT PŘED ZAČÁTKEM, POTÉ JE VSTUPENKA NEPLATNÁ.

Vstupné je 200 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě.

Cena vstupenky je jednotná. Vstupenky jsou bez místenky. Diváci s předkoupenou vstupenkou budou usazeni přednostně. Mějte prosím na paměti, že pokud nebudete mít vstupenku z předprodeje, nemusí na vás zbýt místo v sále.

~~~

Akci podpořil Královéhradecký kraj.

Dobré divadlo promění váš všední den ve sváteční.“